טיפים לגלישה חסכונית וחכמה בחו”ל

February 10 2023doritr

הרוב המוחלט של האנשים הטסים לחו”ל לא באמת יכולים בלי גישה צמודה לאינטרנט, כאשר ישנן בימינו כמה שיטות שונות שמאפשרות חיסכון בכסף + גישה לאינטרנט מהיר, יציב וללא תקלות. בעידן בו לא מעט אנשים עובדים עם הנייד והלפטופ בחו”ל תוך כדי החופשה, הטיפים הבאים יכולים לחסוך לא מעט כסף בכיס.

ראשית, חשוב לדעת שאמנם אפשרי להשתמש בכרטיס SIM מקומי במדינה שאליה נוסעים, אבל זו האופציה העדיפה פחות. חשוב מאוד לדעת, כרטיס סים לחו”ל שנקנה בחו”ל – בהכרח מלווה בקבלת מספר טלפון מקומי, מה שאומר שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להשיג את המשתמש. זו כנראה הדרך הכי לא חסכונית לטוס לחו”ל עם הנייד, בעוד כי כמות השיחות לרוב תהיה קטנה מכמות השיחות שאפשר לקבל דרך ספקיות אינטרנט ישראליות. אם רוכשים כרטיס סים, חשוב לעשות את זה כאן בארץ מספקית ישראלית.

רוכשים בארץ חבילת גלישה בחו”ל

אם טסים לחו”ל (אנחנו מקנאים בכם), חשוב לבדוק עם הספקים המקומיים כאן בארץ, באשר למחירי חבילות הגלישה השונות ומהן כוללות. למשל, חבילות בסיסיות של 1GB, יעלו כ-20 ש”ח – 55 ש”ח בממוצע. חבילות רחבות יותר של 3GB – 5GB יעלו בין כ- 100 ₪ – 250 ₪ ומעלה.

רכישת חבילת גלישה בחו”ל כאן בארץ, היא אופציה שעשויה להיות יקרה יותר מאשר האופציה של רכישת כרטיס סים מקומי. עם זאת, כרטיס הסים המקומי מצריך מהמשתמש להחליף את מספר הטלפון הנייד שלו\ה. מבחינת הנוחות ושירות הלקוחות שלעיתים צריך לקבל, אין ספק שרכישת חבילת גלישה היא העדיפה.

עוד טיפים לחיסכון בעלויות גלישה בחו”ל

ישנם כמה טריקים שרוב האנשים אינם חושבים עליהם, אבל טריקים אלו יכולים לחסוך לא מעט כסף. למשל, כיבוי האופציה של קבלת תמונות ומדיה בצורה אוטומטית מאנשי הקשר בנייד. אנו מקבלים במהלך היום ערמות של תמונות, סרטונים ושלל אוצרות מדיה שמצריכות הורדה.

במילים אחרות, הורדה משמע שימוש בחבילת הגלישה וניצולה. כאשר מכבים את האופציה הזאת בטלפון, ואפשר לעשות את זה בהגדרות אנשי הקשר שלכם בווצאפ, אפשר לחסוך בניצולת של חבילת הגלישה לחו”ל.

מהם מחירי חבילות הגלישה לחו”ל?

כדי להקל על בחירת ספקית האינטרנט וגם כדי להקל על הכיס, חשוב לערוך השוואת מחירים בין חבילות גלישה בחו”ל. השוואת המחירים תאפשר לחסוך בין כ-10% ל-25% על רכישת חבילת הגלישה, וכן תאפשר למצוא את ספקית האינטרנט המובילה בשירות הלקוחות שלה.

אלו הם מחירי חבילות הגלישה המומלצים ע”פ MOBILE026:

מחירים מומלצים חבילות גלישה לחו”ל מחירים מומלצים כרטיסי SIM לחו”ל
חבילת גלישה 3GB ב-79 ₪ זוג כרטיסי סים 3GB לחו”ל ב-129 ₪
חבילת גלישה בחו”ל 16GB ב-119 ₪ כרטיס סים לחו”ל 25GB ב-149 ₪
חבילת גלישה זוגית לחו”ל 10GB ב-169 ש”ח כרטיס SIM לחו”ל 10GB ב-99 ₪

בסופו של דבר, חיסכון בעלויות = רכישה מראש כאן בארץ של כרטיס או חבילת גלישה. אבל מעבר לכך שניתן לחסוך בכיס, חשוב גם לזכור שלעיתים צריך שירות לקוחות או תמיכה טכנית. וכשזה קורה, כמובן עדיף להתנהל עם ספקית ישראלית.

Share: